Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Neden yamaha yetkili servislerini tercih etmeliyiz ?
İlk sırada yer alması gereken en büyük neden yamaha servislerindeki çalışanlar sürekli ve yeni teknolojilerin eğitimlerini almaktadırlar. Yamahanız için en uygun olan orjinal yedek parça kullanılmaktadır. Garantisi bitmiş yamahanıza yapılacak her işlem için 6 ay garanti sağlanmaktadır. Yamahanızın problemini her daim ulaşabildiğimiz servis kitapları ve özel el aletleri sayesinde en iyi ve en hızlı şekilde çözümlenebiliyor olması.
Neden Yamalube motor yağı kullanmalıyız ?
Bizce tek sebebi kullanmakta olduğunuz yamahanızı üreten AR-GE çalışanlarının , yamalube yağlarının içeriğini hazırlıyor olmalarıdır... Bakınız YAMAHA şu şekilde açıklamıştır ; Yamaha Motor 1955 yılında kurulduğundan bu yana yarışla iç içe olmuştur. MotoGP dünya şampiyonluğu, World Superbike, World Supersport, Motocross ve Enduro yarışlarında sayısız başarı kazanmıştır. Bu başarının en önemli faktörü Yamalube ürünleridir. Her bir Yamalube bakım ürünü piyasaya sürülmeden önce kullanılacağı alanda performansını ispatlamak zorundadır. Bu zorlu bir süreç omlasına rağmen, Yamalube ürünlerinin Yamaha tarafından kullanılması ya da onaylanması için tek yoldur.
Periyodik bakım zaman ve fiyatları ne kadar ?
Bu sorunun yanıtını Yamaha şeffaflık politikası gereği şu şekilde yayınlamıştır. Peryodik bakım tablosu için tıklayınız.
Motorsiklet'imin gidonu ağır dönüyor sebebi ne olabilir ?
Olası çözümlerin en basit olanı lastik havalarınızın kontrolünü yapınız. Sorununuz hala devam ediyorsa olası sorunlarınız şu şekilde dir. lastiğinizin ömrü bitmiş olabilir , gidon rulmanlarınız bozulmuş olabilir veya süspansiyonlarınızda bir arıza oluşmuş olabilir. En kısa zamanda servise göstermenizi öneririz.
Soru & Öneri ve Randevu İçin Hemen Bize Ulaşın